A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Farkas Úr!
Megkaptam, köszönöm szépen! 🙂
Érintettlenűl érkezett és fülig érő szájjal bontottam a csomagot. Nem kellett volna, viszont örülök neki nagyon. A fórumos hozzászólások azért írom, mert folyamatos használója vagyok mindkét terméknek és így a tapasztalataimat első kézből tudom mondani. Az első próbálkozók egy kicsit szkeptikusan állnak hozzá az adalékhoz. Én is ilyen voltam. Szeretnének jót az autójuknak, és közben félnek a károsodástól. Ezért gondoltam, hogy hozzászólásaimmal, tapasztalataimmal ötletet és segítséget nyújtok a döntéshez. Mindezt természetesen önzetlenül! A termék tényleg jó és hasznos. Nem utolsó sorban magyar termék. Meg úgy gondolom, hogy ha mindenki egy kicsi pluszt és jót ad a környezetéhez azzal elősegíti egy jobb és figyelmesebb társadalom kialakulását. Továbbra is követem a vendégkönyvet és a tapasztalataimat megosztom. Még egyszer köszönöm szépen! Üdv, Göbi
Megkaptam, köszönöm szépen! 🙂
Érintettlenűl érkezett és fülig érő szájjal bontottam a csomagot. Nem kellett volna, viszont örülök neki nagyon. A fórumos hozzászólások azért írom, mert folyamatos használója vagyok mindkét terméknek és így a tapasztalataimat első kézből tudom mondani. Az első próbálkozók egy kicsit szkeptikusan állnak hozzá az adalékhoz. Én is ilyen voltam. Szeretnének jót az autójuknak, és közben félnek a károsodástól. Ezért gondoltam, hogy hozzászólásaimmal, tapasztalataimmal ötletet és segítséget nyújtok a döntéshez. Mindezt természetesen önzetlenül! A termék tényleg jó és hasznos. Nem utolsó sorban magyar termék. Meg úgy gondolom, hogy ha mindenki egy kicsi pluszt és jót ad a környezetéhez azzal elősegíti egy jobb és figyelmesebb társadalom kialakulását. Továbbra is követem a vendégkönyvet és a tapasztalataimat megosztom. Még egyszer köszönöm szépen! Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások