A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr.
Az elmúlt időben sok minden történt az autómmal, ami volt rossz és jó is.
Hengerfejes lett, de a javítás óta megint jól működik, és a Spuri is teszi a dolgát. És a szétszedésnél "Tiszta volt a motor belseje"
Jelenleg még mindig a pirosat tudom használni, mert nincs a Vértesszőlősi AGIP kúton JG2
Ott szoktam megvenni a most már elmondhatom egyedüli és jól működő adalékot az autómhoz.
Állandóan használva a tankolt mennyiséghez.
Adagoló feltekerve jobban mint kellene, de "alig füstölög", ha pedig bemelegszik, akkor jelenleg még a padlógázas gyorsításnál is elenyésző a füst.
Az üzemanyag szűrőm sokkal tisztább mint szokott.
Bár cserélem mert jön a tél.
95-ös Peugeot 306 1.9 Td 265.000 Km
Aki nem használja a Spurit, az nem tudja mit nyerne vele.
Köszönöm hogy létrejött.
Üdvözlettel Tóth András.
Tatabánya.
Az elmúlt időben sok minden történt az autómmal, ami volt rossz és jó is.
Hengerfejes lett, de a javítás óta megint jól működik, és a Spuri is teszi a dolgát. És a szétszedésnél "Tiszta volt a motor belseje"
Jelenleg még mindig a pirosat tudom használni, mert nincs a Vértesszőlősi AGIP kúton JG2
Ott szoktam megvenni a most már elmondhatom egyedüli és jól működő adalékot az autómhoz.
Állandóan használva a tankolt mennyiséghez.
Adagoló feltekerve jobban mint kellene, de "alig füstölög", ha pedig bemelegszik, akkor jelenleg még a padlógázas gyorsításnál is elenyésző a füst.
Az üzemanyag szűrőm sokkal tisztább mint szokott.
Bár cserélem mert jön a tél.
95-ös Peugeot 306 1.9 Td 265.000 Km
Aki nem használja a Spurit, az nem tudja mit nyerne vele.
Köszönöm hogy létrejött.
Üdvözlettel Tóth András.
Tatabánya.
Legutóbbi hozzászólások