Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth András Tóth András írta ekkor 2010.10.22. 19:30
Tisztelt Farkas úr.

Az elmúlt időben sok minden történt az autómmal, ami volt rossz és jó is.
Hengerfejes lett, de a javítás óta megint jól működik, és a Spuri is teszi a dolgát. És a szétszedésnél "Tiszta volt a motor belseje"

Jelenleg még mindig a pirosat tudom használni, mert nincs a Vértesszőlősi AGIP kúton JG2

Ott szoktam megvenni a most már elmondhatom egyedüli és jól működő adalékot az autómhoz.
Állandóan használva a tankolt mennyiséghez.

Adagoló feltekerve jobban mint kellene, de "alig füstölög", ha pedig bemelegszik, akkor jelenleg még a padlógázas gyorsításnál is elenyésző a füst.
Az üzemanyag szűrőm sokkal tisztább mint szokott.
Bár cserélem mert jön a tél.
95-ös Peugeot 306 1.9 Td 265.000 Km

Aki nem használja a Spurit, az nem tudja mit nyerne vele.

Köszönöm hogy létrejött.
Üdvözlettel Tóth András.
Tatabánya.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft