Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.10.24. 10:07
Tisztelt Tóth András!
Örülök, hogy meg van elégedve termékükkel! Sajnos a kutak ellen érdekeltek.
A multi kutakkal nem lehet zöld ágra vergődni! De dolgozunk rajta folyamatosan.
Mi tudjuk, hogy SPURI nélkül közlekedni jelentős pénz kidobás!!!
A embereket egyenként tudjuk meggyőzni, ami óriási feladat. Az utóbbi 30évben becsapták őket a silány adalékokkal, így nem hiszik el, hogy van jó i s!
Ebben tevékenykedünk folyamatosan.
További gondtalan autózást kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft