A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki!
Jól sikerült a matrica. Azért rápróbálkoztam egy beszerzésére. Törökbálinton a Homasítában úgy néztek rám, mintha nem magyarul beszélnék. Úgy látom, nem lesz egyszerű hozzájutni
Jól sikerült a matrica. Azért rápróbálkoztam egy beszerzésére. Törökbálinton a Homasítában úgy néztek rám, mintha nem magyarul beszélnék. Úgy látom, nem lesz egyszerű hozzájutni
Legutóbbi hozzászólások