Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.11.10. 11:01
Kedves Kovács Úr!
Területi képviseleteink győzködik a kereskedőket, de nagy ellenállásba ütközünk. Ha van raktáron, még akkor sem veszik észre, hogy ki tudják szolgálni vele a vevőiket! Minden kartonba benne van egy hónapja a matrica! Aki viszont ennél ritkábban vásárol nyilván még nem ért oda! Nagy cégeknél pedig az ilyen akciókat nem veszik komolyan, hogy az ő érdekük is a törzsvevőik megtartása. De dolgozunk az ügyön, még kartonon felül is hagyunk ott matricákat, csak az a tapasztalat, hogy ugyanazzal a mozdulattal beledobják a kukába! Ez van! Ha legközelebb vásárol, mondja azt, nézzenek bele a kartonba! Van benne az tuti! Többszöri ellenőrzésen is átmegy!
Köszönöm az észrevételt!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft