A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki!
Pont a lényeget hallgatta el 🙂 Most van a tankomban egy Peugeot HDI tisztító, ha kifogy a tankom máris önthetem a Spurit, vagy várjak? Arra vagyok kíváncsi, hogy a két adalék keveredése nem okoz-e gondot?
Pont a lényeget hallgatta el 🙂 Most van a tankomban egy Peugeot HDI tisztító, ha kifogy a tankom máris önthetem a Spurit, vagy várjak? Arra vagyok kíváncsi, hogy a két adalék keveredése nem okoz-e gondot?
Legutóbbi hozzászólások