Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
hellohawer hellohawer írta ekkor 2004.01.19. 21:00
Üdvözlök mindenkit!Én egy 1.25-ös ddis suzukit kényeztetek már másfél éve a SPURIVAL. Az eredmény lenyűgöz. Már a szakszervízben is ajánlották.Igyekszem nem kihagyni a tankolásoknál Mindenkinek csak ajánlani tudom. Amit erről a termékről pozitívat írtak, szerintem minden szó igaz..
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft