A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlök mindenkit!Én egy 1.25-ös ddis suzukit kényeztetek már másfél éve a SPURIVAL. Az eredmény lenyűgöz. Már a szakszervízben is ajánlották.Igyekszem nem kihagyni a tankolásoknál Mindenkinek csak ajánlani tudom. Amit erről a termékről pozitívat írtak, szerintem minden szó igaz..
Legutóbbi hozzászólások