A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt István57!
Engedje meg, hogy én is hozzászóljak. Mivel a gyári adalék kémiai összetételét nem lehet ismerni, így azt javaslom, hogy ne keverje a kettőt. Várja meg míg kifogy a mostani, aztán lehet adagolni a SPURIT. Üdv, Göbi
Engedje meg, hogy én is hozzászóljak. Mivel a gyári adalék kémiai összetételét nem lehet ismerni, így azt javaslom, hogy ne keverje a kettőt. Várja meg míg kifogy a mostani, aztán lehet adagolni a SPURIT. Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások