A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Göbi!
Köszönöm, nagyjából én is így okoskodtam, hogy kifogy, akkor tankolok mondjuk 10 litert, s ha az is kifogy, akkor Spuri.
Köszönöm, nagyjából én is így okoskodtam, hogy kifogy, akkor tankolok mondjuk 10 litert, s ha az is kifogy, akkor Spuri.
Legutóbbi hozzászólások