Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
sugika sugika írta ekkor 2010.11.14. 18:22
Sziasztok!Van egy suzuki ignisem,és szeretném elkezdeni a spuri használatát!Nagyon sok jót hallottam a termékről,és szeretném megadni az autómnak a legjobbat!Abban kérem a segítségeteket,hogy a verseny,vagy a multifunkciós adalékkal kezdjek?Nagyrészt városban használom,de szeretem a dinamikus,sportos közlekedést is!
Az autóm hamarossan 5 éves lesz,és azt is megválogatom,hogy hol ,és milyen benzint tankolok!Előre is köszönöm a segítséget!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft