Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2010.11.14. 18:44
Sugika-nak! Szia! Ez eddigi tapasztalatok és a régebbi hozzászólások is igazolják, hogy először a pirossal kell kezdeni, majd két adogolt teli tank elfogyasztása után mehet bele a kék is. Először 50 literhez 1,5 szeres mennyiséget, vagyis 1,5 dl adalékot kell adni, aztán a másodiknál elég az 1 dl is. Az első adalékolás kitisztítja az üzemanyag ellátó rendszert, az égésteret, a dugattyú gyűrűk esetleges elkormolódottságát, a kipufogó rendszert, a lambdaszondát és a katalizátort is. Én javasolnám a teljes flakon elhasználását- 5 tankolás- aztán mehet bele a kék is. A saját tapasztalatom, hogy a kékkel egész tiltásig olyan jó kis nyomaték van és alsó fordulaton is rendkívül jól vezethető az autó. Kérlek írd majd meg a tapasztalatokat. Üdv, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft