Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
P.Béla P.Béla írta ekkor 2010.11.15. 12:04
Tisztelt Farkas Úr!

Rövid időre visszanyúló tapasztalataimat szeretném megosztani másokkal: Második tankolásnál hásználom már. Először pirosat töltöttem bele, mert kéket nem kaptam, aztán sikerült kéket beszereznem és a 2. tankhoz már azt töltöttem. Úgy érzem most kezd kijönni a hatása. A motor (1,7-es szívódízel, 258e km) nagyon szépen "halkan" jár. Egyáltalán nem füstöl, kormol. Garázsom sajnos nincs, de a kritikus reggeli hidegindítások is problémamentesek, még ilyenkor sem kpog a motor. Fogyasztás csökkenést még nem tapasztaltam, de remélem hosszútávon ez is jelentkezni fog. Összeségében eddig elégedett vagyok a termékkel, remélem hosszan kitolja még autóm élettartamát.
Üdv:
P. Béla
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft