A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Sebestyén!
Ha javasolhatom, itt a honlapon a képviseletek menüre kattintva a megyét megkeresi ahol lakik.
Ott talál nevet, telefonszámot és ha felhívja közlik, hol található matrica!
Már elvileg mindenhol. Csak a kartonokba lévőt a boltosok valószínű kidobják, vagy nem veszik figyelembe, hogy az Ő érdekük is, hogy a vásárlóikat, törzsvevőiket maximálisan kiszolgálják!
Külön még szoktunk adni nekik többet is. Nem értem, hova tűnik!
Mi megteszünk mindent azért, hogy a vevőink ki legyenek szolgálva! Sajnos partnereink nem mind egyformán így gondolják!
Írjon, ha mégsem sikerült, majd megoldjuk másként. De a képviseletek mindenképpen készségesen állnak rendelkezésükre!
Tisztelettel! Farkas Kálmán
Ha javasolhatom, itt a honlapon a képviseletek menüre kattintva a megyét megkeresi ahol lakik.
Ott talál nevet, telefonszámot és ha felhívja közlik, hol található matrica!
Már elvileg mindenhol. Csak a kartonokba lévőt a boltosok valószínű kidobják, vagy nem veszik figyelembe, hogy az Ő érdekük is, hogy a vásárlóikat, törzsvevőiket maximálisan kiszolgálják!
Külön még szoktunk adni nekik többet is. Nem értem, hova tűnik!
Mi megteszünk mindent azért, hogy a vevőink ki legyenek szolgálva! Sajnos partnereink nem mind egyformán így gondolják!
Írjon, ha mégsem sikerült, majd megoldjuk másként. De a képviseletek mindenképpen készségesen állnak rendelkezésükre!
Tisztelettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások