Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Jenő Jenő írta ekkor 2010.11.25. 17:43
Miért van az,h amit most vettem,annak bordó színe van? Az eddigiek világosabbak voltak. Féléve használom,nekem nagyon bejön,tényleg kevesebbet fogyaszt,jobban megy,halkabb és szebb járású a motor,pedig én csak 1 decit öntök 50literhez. Esetleg kannásat hol tudok venni? (Golf 1.9pdtdi)
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft