A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMiért van az,h amit most vettem,annak bordó színe van? Az eddigiek világosabbak voltak. Féléve használom,nekem nagyon bejön,tényleg kevesebbet fogyaszt,jobban megy,halkabb és szebb járású a motor,pedig én csak 1 decit öntök 50literhez. Esetleg kannásat hol tudok venni? (Golf 1.9pdtdi)
Legutóbbi hozzászólások