Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2010.11.25. 20:24
Üdv Mindenkinek!
Még egy tapasztalatot szeretnék megosztani. A munkahelyem az elektromos villástargonca elromlott. Egy idősebb diesel üzemű targonca van helyette. Sajnos elég büdös, szúrószagú a kipufogó gáza. Töltöttem a piros Spuriból 1dl-t a 40 literes tankoz, és kb 30 perc munka után jelentősen csökkent a kormolás és megszűnt az a szúrós szag is. Szóval az üzemvezetőnek is tetszik a dolog, így valószínűleg a targoncába is adagolni kell és a céges autóba is folyamatosan adagolva lesz.
Üdv, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft