A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJenőnek!
A bordó színre nincs vegyi magyarázat! Ott valami kotyvasztásról lehet szó. Ez tény! Ha évekig áll akkor apad a folyadék szint és fakul. De max rózsaszin. Vagy kiteszik a melegre, nap éri több órán át, stb.
Ez a termék legtöbb helyen kartonszám fogy el, úgyhogy olyan helyen ne várároljanak ahol, 3-4évig ott porosodik a polcon. Nem érdekli a kereskedőt, hogy igazi jó terméket kínáljon a vevőnek! Máshol kell vásárolni, mert gyanús! A kétütemű MOL olajnak van ilyen színe!
Köszi a bejegyzést! F.K.
A bordó színre nincs vegyi magyarázat! Ott valami kotyvasztásról lehet szó. Ez tény! Ha évekig áll akkor apad a folyadék szint és fakul. De max rózsaszin. Vagy kiteszik a melegre, nap éri több órán át, stb.
Ez a termék legtöbb helyen kartonszám fogy el, úgyhogy olyan helyen ne várároljanak ahol, 3-4évig ott porosodik a polcon. Nem érdekli a kereskedőt, hogy igazi jó terméket kínáljon a vevőnek! Máshol kell vásárolni, mert gyanús! A kétütemű MOL olajnak van ilyen színe!
Köszi a bejegyzést! F.K.
Legutóbbi hozzászólások