A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációGöbinek!
Küld el levélbe, ha szeretnéd, hogy megjelenjen a kép. Én sem tudtam megnézni, majd a kollégám hétfőn segít.
Nem tudom milyen jellegű, ha idevág keresünk neki helyet!
Köszi! Kálmán
Küld el levélbe, ha szeretnéd, hogy megjelenjen a kép. Én sem tudtam megnézni, majd a kollégám hétfőn segít.
Nem tudom milyen jellegű, ha idevág keresünk neki helyet!
Köszi! Kálmán
Legutóbbi hozzászólások