A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Lassan egy éve használom a termékét,s a tapasztalataim teljesen pozitívak,elégedett vagyok!Viszont nagyobb mennyiségben van még nyári gázolajam,melyet szeretnék a SPURI-val téli üzemmódra alkalmassá tenni.Kérdésem az volna,hogy milyen arányban adagoljam,hogy a parafin ne kristályosodjon ki,a gázolaj dermedéspontja megfelelő legyen?
Válaszát előre is köszönöm!
Lassan egy éve használom a termékét,s a tapasztalataim teljesen pozitívak,elégedett vagyok!Viszont nagyobb mennyiségben van még nyári gázolajam,melyet szeretnék a SPURI-val téli üzemmódra alkalmassá tenni.Kérdésem az volna,hogy milyen arányban adagoljam,hogy a parafin ne kristályosodjon ki,a gázolaj dermedéspontja megfelelő legyen?
Válaszát előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások