Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Ferenc Ferenc írta ekkor 2010.12.18. 17:41
Tisztelt Farkas Úr!
Lassan egy éve használom a termékét,s a tapasztalataim teljesen pozitívak,elégedett vagyok!Viszont nagyobb mennyiségben van még nyári gázolajam,melyet szeretnék a SPURI-val téli üzemmódra alkalmassá tenni.Kérdésem az volna,hogy milyen arányban adagoljam,hogy a parafin ne kristályosodjon ki,a gázolaj dermedéspontja megfelelő legyen?
Válaszát előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft