A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Ferenc!
Nyári gázolajhoz mínusz 10 C' fokig másfélszeres, ez alatt kétszeres az adalék mennyisége.
Tehát első fázis 3 ezrelék, második hidegebb fázis 4 ezrelék.
Azaz 50 literbe 1,5dl /-10C/
és 50 literbe 2,0dl /-10-20C/
Köszönöm a kérdést! További balesetmentes közlekedést kívánok! És kellemes ünnepeket!
Farkas Kálmán
Nyári gázolajhoz mínusz 10 C' fokig másfélszeres, ez alatt kétszeres az adalék mennyisége.
Tehát első fázis 3 ezrelék, második hidegebb fázis 4 ezrelék.
Azaz 50 literbe 1,5dl /-10C/
és 50 literbe 2,0dl /-10-20C/
Köszönöm a kérdést! További balesetmentes közlekedést kívánok! És kellemes ünnepeket!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások