A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Rövid kérdésem lenne: Túl lehet-e adagolni a Spurit. Legutóbb 500 ml-es kiszerelést vásároltam, amiből nem mindíg sikerül (főleg ilyen hidegben, tankolás során) a megfelelő mennyiséget adagolni. Okozhat-e egy szívó dízel motornak gondot, ha picit több Spuri kerül az üzemanyaghoz, vagy inkább rendszeresítsek egy mérőedényt és ügyeljek a megfelelő adagolásra?
Válaszát előre is köszönöm!
Üdv
P. Béla
Rövid kérdésem lenne: Túl lehet-e adagolni a Spurit. Legutóbb 500 ml-es kiszerelést vásároltam, amiből nem mindíg sikerül (főleg ilyen hidegben, tankolás során) a megfelelő mennyiséget adagolni. Okozhat-e egy szívó dízel motornak gondot, ha picit több Spuri kerül az üzemanyaghoz, vagy inkább rendszeresítsek egy mérőedényt és ügyeljek a megfelelő adagolásra?
Válaszát előre is köszönöm!
Üdv
P. Béla
Legutóbbi hozzászólások