Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
P. Béla P. Béla írta ekkor 2010.12.22. 07:18
Tisztelt Farkas Úr!

Rövid kérdésem lenne: Túl lehet-e adagolni a Spurit. Legutóbb 500 ml-es kiszerelést vásároltam, amiből nem mindíg sikerül (főleg ilyen hidegben, tankolás során) a megfelelő mennyiséget adagolni. Okozhat-e egy szívó dízel motornak gondot, ha picit több Spuri kerül az üzemanyaghoz, vagy inkább rendszeresítsek egy mérőedényt és ügyeljek a megfelelő adagolásra?
Válaszát előre is köszönöm!
Üdv
P. Béla
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft