A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációBélának Jászberénybe, mielőtt Kálmán is állást foglalna az ügyben: kis mértékű túladagolás biztosan nem árt a motornak, én pl. az ajánlás alapján 1,5x-es mennyiséget használok az 1.9 PDTDI-mhez, nagyon bevált. Tipp (olvastam már itt is): kiürült spuris flakont nem szabad eldobni, kis tölcsérrel én abba szoktam pontosan belemérni a 150 ml-t, plusz (a tölcsért is kiöblítendő) előhígítom egy kis gázolajjal. Tankoláskor aztán egyszerűen beleborítom 🙂
Ha ismerősnek ajánlod/adod tovább, az ő figyelmét is hívd fel erre. Üdv. Bálint
Ha ismerősnek ajánlod/adod tovább, az ő figyelmét is hívd fel erre. Üdv. Bálint
Legutóbbi hozzászólások