Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bálint Bálint írta ekkor 2010.12.22. 11:50
Bélának Jászberénybe, mielőtt Kálmán is állást foglalna az ügyben: kis mértékű túladagolás biztosan nem árt a motornak, én pl. az ajánlás alapján 1,5x-es mennyiséget használok az 1.9 PDTDI-mhez, nagyon bevált. Tipp (olvastam már itt is): kiürült spuris flakont nem szabad eldobni, kis tölcsérrel én abba szoktam pontosan belemérni a 150 ml-t, plusz (a tölcsért is kiöblítendő) előhígítom egy kis gázolajjal. Tankoláskor aztán egyszerűen beleborítom 🙂
Ha ismerősnek ajánlod/adod tovább, az ő figyelmét is hívd fel erre. Üdv. Bálint
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft