A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációVasárnap reggel -18 fok volt minálunk. 2 TDCI mondink van és 1 öreg 22 éves TD citroenünk. Persze mindhárom kapja a spurit, de sajna a citrom már kint áll nem fér be a fűtött garázsba. Na, de a lényeg, hogy pöcre indult ezen a csikorgó reggelen. A szomszédom mondija meg persze sehogyan sem pedig 1 órán keresztül próbálkoztak. Tanácsoltam neki hosszútávon a spurit meg hirtelen a hajszárítós gázolaj szűrő melegítést. Na végül beindult 5 perc melegítés után. Jó dolog ez a spuri :)) Kellemes Ünnepeket!! Béla
Legutóbbi hozzászólások