Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.12.27. 09:40
P.Bélának!
A túladagolással nincs semmiféle gond!
Volt olyan, hogy 50literhez az egyik vásárlónk egy fél literes flakonnal beleöntött a gázolajba!
Semmi baj nem lesz, csak pocsékolta feleslegesen a SPURI-t.
Bármilyen üzemű belső égésű motornál a működési mechanizmus ugyan az! Semmit nem számít a konstrukció. Az égési, és expanziós folyamat hasonló elven működik! Némely körülmény változik a hengerben!
Nem kell a mérőpohárral bajlódni, a kalibrálás megoldja a feladatot!
Kellemes ünnepet, Boldog Új Évet Kívánok!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft