Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.12.27. 10:06
Tárnokra Küldöm!
Örülök, hogy egyre több emberbe megfogalmazódik az a gondolat, hogy a SPURI csak előnyt jelent!
Nem hisznek az autósok, addig míg ki nem próbálják!
Nem is csoda!
Sok évtizedig becsapták őket a semmit se érő termékekkel!
Most, hogy van egy igazán értékálló, és hasznot hozó fejlesztés kétkedéssel fogadják!
Igen, jobban hisznek a szomszédnak, ismerősnek! Ezért van létjogosultsága annak, hogy tapasztalatból adja tovább az élményeket az, aki használja már folyamatosan!
Ez olyan jó tettnek számít, így ünnepek táján megsokszorozott jóindulattal!
A minőségi üzemanyag az fogalom! A jó ételeket mi is szeretjük! Hát még egy konstruált motor, amelyen mindig lehet optimalizálni valamit!
Legyenek büszkék rá azok, akik használják a SPURI-t, sőt a boltokba, a vásárlási helyeken lehet ingyen kérni a" Környezetért " feliratú logós matricát! Ragasszátok fel, hagy lássák ti okosabbak vagytok mint mások, és tesztek a környezetért valamit
Az, hogy nyerni lehet vele, csak pluszt jelent!
Boldog, Balesetmentes Új Évet Kívánok Minden Felhasználónknak!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft