A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
A levelet elküldtem a képpel.
Egyébként a munkahelyemen a targoncát (diesel) mutatja a matricával a hátsófelén. Kellemes Ünnepeket mindenkinek! Üdv, Göbi
A levelet elküldtem a képpel.
Egyébként a munkahelyemen a targoncát (diesel) mutatja a matricával a hátsófelén. Kellemes Ünnepeket mindenkinek! Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások