A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Farkas Kálmán!Már 2 éve nagy megelégedéssel használom a Spurit.Viszont a kollégáimat nem tudom rábeszélni,azt mondják "madár" vagyok,mert csak kerozin meg petróleum az egész!Nyugtasson meg,hogy nem így van!:)
Pataki Attila
Pataki Attila
Legutóbbi hozzászólások