Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.01.10. 08:44
Tisztelt Attila!
Ez a honlap szinte csak erről szól!
A meggyőzésről!
A barátai nézzék meg ezt a vendégkönyvet, vagy figyelmesen olvassák el az üzemanyagok fejlesztési irányait, valamint a termékeinkről a cikkeket!
Annyit mondjon nekik a versenybenzin is biztos azért kerül 1980 Ft/liter-be, mert a kerozin 274 Ft/liter????
Még valamit!!!
Akkor próbálják ki a kerozinból és a SPURI-ból 1-1 dl-t a tankjukba!
Majd megtudja mi újság van! Meg fog lepődni! Feltéve, ha nem falábú, és érzi a nyomaték többletet!!!

És a kerozinba oldott már el vizet???
Mondja nekik próbálják meg eldiszpergálni!!!
Nem megy?????
A SPURIBA meg IGEN?????
ÍRGUM-BURGUM milyen különleges ez a kerozin????
Ezen kívül még tucatnyi paraméter hasznos hatását tapasztalhatja!

Ezt nem a gyártótól kell elhinni, hanem az utóbbi pár száz felhasználói pozitív beírást elolvasni!

Egy biztos, bocsáss meg nékik, nem tudják mit cselekszenek!
Köszönöm értékes felvetését!!!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft