Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.01.10. 08:55
Tisztelt Szergely!
Igazán örülök, hogy önnek megfelel, és hasznos a SPURI.

Kérhetném, hogy a vásárlási helyen kérjen a főoldalon meghírdetett "környezetért" című matricánkat, és ragassza fel büszkén, hisz ön már tudja, hogy aki nem használ SPURI-t az pocsékolja a pénzét! Legyen szerencséje és nyerjen! Akár 5000 literbe való JG-2 Sport Adalékot is!
Köszönettel vettem, hogy megtisztelte vendégkönyvünk oldalát!
Üdvözlettel, és további jó autózást!
Farkas K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft