A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szergely!
Igazán örülök, hogy önnek megfelel, és hasznos a SPURI.
Kérhetném, hogy a vásárlási helyen kérjen a főoldalon meghírdetett "környezetért" című matricánkat, és ragassza fel büszkén, hisz ön már tudja, hogy aki nem használ SPURI-t az pocsékolja a pénzét! Legyen szerencséje és nyerjen! Akár 5000 literbe való JG-2 Sport Adalékot is!
Köszönettel vettem, hogy megtisztelte vendégkönyvünk oldalát!
Üdvözlettel, és további jó autózást!
Farkas K.
Igazán örülök, hogy önnek megfelel, és hasznos a SPURI.
Kérhetném, hogy a vásárlási helyen kérjen a főoldalon meghírdetett "környezetért" című matricánkat, és ragassza fel büszkén, hisz ön már tudja, hogy aki nem használ SPURI-t az pocsékolja a pénzét! Legyen szerencséje és nyerjen! Akár 5000 literbe való JG-2 Sport Adalékot is!
Köszönettel vettem, hogy megtisztelte vendégkönyvünk oldalát!
Üdvözlettel, és további jó autózást!
Farkas K.
Legutóbbi hozzászólások