A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlet a cégnek!
fél éve használom a Spurit egy Daewoo Kalos 1.2 benzienesbe,és csak jó véleménnyel tudok lenni erről a termékről.Az autó annak ellenére hogy új,sokkal dinamokusabban megy,mint mielőtt nem használtam a Spurit!Egyre több helyen találkozom vele a boltokban,ennek nagyon örülök!További sok sikert kívánok!
Üdvözlettel:Takács Márton
fél éve használom a Spurit egy Daewoo Kalos 1.2 benzienesbe,és csak jó véleménnyel tudok lenni erről a termékről.Az autó annak ellenére hogy új,sokkal dinamokusabban megy,mint mielőtt nem használtam a Spurit!Egyre több helyen találkozom vele a boltokban,ennek nagyon örülök!További sok sikert kívánok!
Üdvözlettel:Takács Márton
Legutóbbi hozzászólások