Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Takács Márton Takács Márton írta ekkor 2003.11.12. 21:00
Üdvözlet a cégnek!
fél éve használom a Spurit egy Daewoo Kalos 1.2 benzienesbe,és csak jó véleménnyel tudok lenni erről a termékről.Az autó annak ellenére hogy új,sokkal dinamokusabban megy,mint mielőtt nem használtam a Spurit!Egyre több helyen találkozom vele a boltokban,ennek nagyon örülök!További sok sikert kívánok!
Üdvözlettel:Takács Márton
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft