Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Lujdzsi Lujdzsi írta ekkor 2004.01.27. 06:00
Sziasztok!
Látom kap hideget -meleget a Spuri.Én is azoknak a táborába tartozom,akik megelégedéssel alkalmazzák az adalékot.1.6-os Opel astrámba kb egy éve használom és tényleg remek.Számos pálya autóversenyzőt ismerek akik ez használják és szerintem nem véletlenül.Persze nem lehet fejetlenül használni ezt sem.Az adagolást nem árt pontosan betartani.Tapasztaltam,ha tulzásba visszük a Spuri adagolását/többet öntünk a megadott értéknél/ valóban visszafogja a mocit.Egyszóval csak ésszel és megtérül a befektetés.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft