A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok!
Látom kap hideget -meleget a Spuri.Én is azoknak a táborába tartozom,akik megelégedéssel alkalmazzák az adalékot.1.6-os Opel astrámba kb egy éve használom és tényleg remek.Számos pálya autóversenyzőt ismerek akik ez használják és szerintem nem véletlenül.Persze nem lehet fejetlenül használni ezt sem.Az adagolást nem árt pontosan betartani.Tapasztaltam,ha tulzásba visszük a Spuri adagolását/többet öntünk a megadott értéknél/ valóban visszafogja a mocit.Egyszóval csak ésszel és megtérül a befektetés.
Látom kap hideget -meleget a Spuri.Én is azoknak a táborába tartozom,akik megelégedéssel alkalmazzák az adalékot.1.6-os Opel astrámba kb egy éve használom és tényleg remek.Számos pálya autóversenyzőt ismerek akik ez használják és szerintem nem véletlenül.Persze nem lehet fejetlenül használni ezt sem.Az adagolást nem árt pontosan betartani.Tapasztaltam,ha tulzásba visszük a Spuri adagolását/többet öntünk a megadott értéknél/ valóban visszafogja a mocit.Egyszóval csak ésszel és megtérül a befektetés.
Legutóbbi hozzászólások