Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft Szaki Kft írta ekkor 2011.01.20. 11:16
Tisztelt Titi!
Természetesen adagoló sajátosságok vannak! Minden típusnál a kenőképesség javítása pozitív hatással jár!
Valóban az vezérelte a gyárat, hogy olcsó legyen az önköltség! Ez biztos!
Ma már sajnos nem az a cél, hogy 4-500ezer km-t gond nélkül lefusson egy autó, hanem, hogy évente vegyél újat!
Sajnos ez már a nagy márkáknál is fellelhető tendencia!
A részecske szűrő működéséből ered, hogy nem lévén korom nem is dolgozik, csak tiszta marad és kész! Nem látsz 10-50km-ként füstpamacsot magad után! Ez nem is baj, ugye?
Pláne, ha a megemelkedett torlónyomás káros hatását nézem! Ezt is kiköszöböli a SPURI.
Valamint a lokális hőemelkedést a motorban, a turbóban!
Tehát, megnyugtatom csak pozitív hatása van a SPURI-nak az előbb felsorolt problémákra!
Tisztelettel! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft