Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kovács Sebestyln Kovács Sebestyln írta ekkor 2011.01.22. 13:38
Tisztelt Szaki!

Vettem egy 125ml-es piros Spurit. Rá van írva, hogy ajándék +20%, amivel együtt elméletileg 150ml-nek kéne lennie. A flakon 150-ig van kalibrálva, de a szint felette van. Valójában hány ml egy ilyen 125ml-es Spuri? Mert ahogy néztem a boltban, mindegyik erre a szintre van feltöltve. Sajnos így nehéz az adagolás...
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft