A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki!
Vettem egy 125ml-es piros Spurit. Rá van írva, hogy ajándék +20%, amivel együtt elméletileg 150ml-nek kéne lennie. A flakon 150-ig van kalibrálva, de a szint felette van. Valójában hány ml egy ilyen 125ml-es Spuri? Mert ahogy néztem a boltban, mindegyik erre a szintre van feltöltve. Sajnos így nehéz az adagolás...
Vettem egy 125ml-es piros Spurit. Rá van írva, hogy ajándék +20%, amivel együtt elméletileg 150ml-nek kéne lennie. A flakon 150-ig van kalibrálva, de a szint felette van. Valójában hány ml egy ilyen 125ml-es Spuri? Mert ahogy néztem a boltban, mindegyik erre a szintre van feltöltve. Sajnos így nehéz az adagolás...
Legutóbbi hozzászólások