A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Sebestyén Úr!
Semmi baj nincs, ha 50 literbe, nem egy decit tölt, hanem másfelet.
Másrészt a 150 ml. felett olyan kevés fér bele, hogy az szinte semmi! A belső nyakátmérő kicsi, a falvastagság nagy! Ezért!
Örüljön, hogy még a bónusznak is bónusza van!
A párolgási együttható sajnos több hónap vagy év után azt eredményezi, hogy csökken a folyadék szint.
A kereskedésekbe pedig többször évekig ott áll eladatlanul a SPURI. Nem tudják eladni, vagy nem is akarják nem tudom!
Egy a lényeg, Szavatossági idő korlátlan, nem romlik meg, de néha arra is számítani kell, hogy bírja ki sokáig a termék a polcon eladatlanul is!
Ez úgyis a gyártó költségét terheli, de ennyit megér a becsületes üzletmenet!
A vevő kapja meg azt a mennyiséget, amiért megfizetett!
Tehát, ha kétszeresét önti a tankba a szokásosnál, akkor sincs semmi baj!
Van aki a 40liter tankoláshoz a fél litert beöntötte! Semmi baj, csak jó sok pénzt elpocsékolt! Kárt nem okozott az autóba! Legfeljebb egy ideig nagyon nagy kenőképességű üzemanyaggal ment, sok kondenzvizet kivitt a tankból, és még sorolhatnám! Jobban viszont nem ment az autó. Másfél szeres mennyiségig javul a dinamizmus, a felett nem!
Köszönöm a felvetést!
Farkas Kálmán
Semmi baj nincs, ha 50 literbe, nem egy decit tölt, hanem másfelet.
Másrészt a 150 ml. felett olyan kevés fér bele, hogy az szinte semmi! A belső nyakátmérő kicsi, a falvastagság nagy! Ezért!
Örüljön, hogy még a bónusznak is bónusza van!
A párolgási együttható sajnos több hónap vagy év után azt eredményezi, hogy csökken a folyadék szint.
A kereskedésekbe pedig többször évekig ott áll eladatlanul a SPURI. Nem tudják eladni, vagy nem is akarják nem tudom!
Egy a lényeg, Szavatossági idő korlátlan, nem romlik meg, de néha arra is számítani kell, hogy bírja ki sokáig a termék a polcon eladatlanul is!
Ez úgyis a gyártó költségét terheli, de ennyit megér a becsületes üzletmenet!
A vevő kapja meg azt a mennyiséget, amiért megfizetett!
Tehát, ha kétszeresét önti a tankba a szokásosnál, akkor sincs semmi baj!
Van aki a 40liter tankoláshoz a fél litert beöntötte! Semmi baj, csak jó sok pénzt elpocsékolt! Kárt nem okozott az autóba! Legfeljebb egy ideig nagyon nagy kenőképességű üzemanyaggal ment, sok kondenzvizet kivitt a tankból, és még sorolhatnám! Jobban viszont nem ment az autó. Másfél szeres mennyiségig javul a dinamizmus, a felett nem!
Köszönöm a felvetést!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások