Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kovács Sebestyén Kovács Sebestyén írta ekkor 2011.01.23. 17:44
Tisztelt Farkas Kálmán Úr!

Köszönöm a gyors válaszát. Természetesen nagyon örülök a bónusz bónuszának.
Két tankolást hagytam ki próbaként. Érezhető volt a teljesítménycsökkenés a kis ezres autómmal. Most újra visszatértem a piros Spurihoz. SOKKAL jobban megy az autó. Emelkedőnél sem kell jobban nyomnom a pedált. És nálam jelentős a fogyasztáscsökkenés. 7,2 literről 6 literre. Most már alap lesz a Spuri.....
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft