A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!
Köszönöm a gyors válaszát. Természetesen nagyon örülök a bónusz bónuszának.
Két tankolást hagytam ki próbaként. Érezhető volt a teljesítménycsökkenés a kis ezres autómmal. Most újra visszatértem a piros Spurihoz. SOKKAL jobban megy az autó. Emelkedőnél sem kell jobban nyomnom a pedált. És nálam jelentős a fogyasztáscsökkenés. 7,2 literről 6 literre. Most már alap lesz a Spuri.....
Köszönöm a gyors válaszát. Természetesen nagyon örülök a bónusz bónuszának.
Két tankolást hagytam ki próbaként. Érezhető volt a teljesítménycsökkenés a kis ezres autómmal. Most újra visszatértem a piros Spurihoz. SOKKAL jobban megy az autó. Emelkedőnél sem kell jobban nyomnom a pedált. És nálam jelentős a fogyasztáscsökkenés. 7,2 literről 6 literre. Most már alap lesz a Spuri.....
Legutóbbi hozzászólások