A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Sebestyén Úr!
Igazán jó dolog, hogy meg van elégedve termékünkkel!
Egyre növekvő üzemanyag áraknál pláne mindig megéri használni a SPURI-t.
Aki nem használja, az mindenképpen drágábban autózik! És nem is kicsivel, ha még a karbantartási költséget is nézzük!
Az autógyárak olyan bonyolult, finom, érzékeny konstrukciókat állítanak hadrendbe, ami feltételezi a legjobb üzemanyagot.
Hol van már a mindenevő motor típusa????
Mondja el ismerőseinek is jó tapasztalatát, ha siránkoznak az üzemanyag árak miatt! Egyszer majd hálásak lesznek érte! Sőt öntudatra ébrednek, hogy utódaikat kímélik a SPURI-val, kevesebb légszennyezést hagynak maguk után!
További balesetmentes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Igazán jó dolog, hogy meg van elégedve termékünkkel!
Egyre növekvő üzemanyag áraknál pláne mindig megéri használni a SPURI-t.
Aki nem használja, az mindenképpen drágábban autózik! És nem is kicsivel, ha még a karbantartási költséget is nézzük!
Az autógyárak olyan bonyolult, finom, érzékeny konstrukciókat állítanak hadrendbe, ami feltételezi a legjobb üzemanyagot.
Hol van már a mindenevő motor típusa????
Mondja el ismerőseinek is jó tapasztalatát, ha siránkoznak az üzemanyag árak miatt! Egyszer majd hálásak lesznek érte! Sőt öntudatra ébrednek, hogy utódaikat kímélik a SPURI-val, kevesebb légszennyezést hagynak maguk után!
További balesetmentes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások