Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft. Szaki Kft. írta ekkor 2011.01.24. 08:45
Kedves Sebestyén Úr!
Igazán jó dolog, hogy meg van elégedve termékünkkel!
Egyre növekvő üzemanyag áraknál pláne mindig megéri használni a SPURI-t.
Aki nem használja, az mindenképpen drágábban autózik! És nem is kicsivel, ha még a karbantartási költséget is nézzük!
Az autógyárak olyan bonyolult, finom, érzékeny konstrukciókat állítanak hadrendbe, ami feltételezi a legjobb üzemanyagot.
Hol van már a mindenevő motor típusa????
Mondja el ismerőseinek is jó tapasztalatát, ha siránkoznak az üzemanyag árak miatt! Egyszer majd hálásak lesznek érte! Sőt öntudatra ébrednek, hogy utódaikat kímélik a SPURI-val, kevesebb légszennyezést hagynak maguk után!
További balesetmentes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft