Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.01.31. 15:00
Tisztelt Szilárd!
Ezen oldalon kicsit lejjebb január 18-tól Titi-nek adott válaszaim, pont erre is kitértek! Az új autónak meg kell adni a jó üzemanyagot, mert meghálálja! Ön jól gondolkozik! Minél korszerűbb az jármű, annál érzékenyebb az üzemanyag minőségére! Bejáratásnál a SPURI JG-2 lenne jó! Ezt 5-8 tankolásig. Aztán a Normál pirosra vissza lehet térni, de nem muszály, pláne, ha tetszik a dinamikusabb közlekedés!
Még ajánlom a magasnyomású dízelekről írt cikket, amit a főoldalról fog megtalálni.
Köszönöm felvetését! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft