A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTetszik ez a nyereményjáték 🙂 Sajnos matricám még nincs, de legközelebbi Spuri vásárlás alkalmával kérek a boltból, ha van nekik. Múltkor (vagyis az még tavaly ősszel volt) pont egy fél literes piros Spuri vásárlás alkalmával futottam össze Balatoni Zsolttal az autósbolt előtt. Feltűnt jópár kartondoboz egy Corsa mellett, meg is szólítottam Balatoni urat hogy éppent Spurit voltam vásárolni 🙂 Az Ő közbenjárásával sikerült még vennem egy 125 milis JG-2-t, mivel sanos a bolt ahova én járok, nem árul csak pirosat. De nagyon rendesek voltak, Balatoni úr segítségével ki tudtak számlázni nekem egy JG2-t is, így végre ki tudtam próbálni!
Legutóbbi hozzászólások