Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Terbe Sándor Terbe Sándor írta ekkor 2011.02.01. 19:48
Tetszik ez a nyereményjáték 🙂 Sajnos matricám még nincs, de legközelebbi Spuri vásárlás alkalmával kérek a boltból, ha van nekik. Múltkor (vagyis az még tavaly ősszel volt) pont egy fél literes piros Spuri vásárlás alkalmával futottam össze Balatoni Zsolttal az autósbolt előtt. Feltűnt jópár kartondoboz egy Corsa mellett, meg is szólítottam Balatoni urat hogy éppent Spurit voltam vásárolni 🙂 Az Ő közbenjárásával sikerült még vennem egy 125 milis JG-2-t, mivel sanos a bolt ahova én járok, nem árul csak pirosat. De nagyon rendesek voltak, Balatoni úr segítségével ki tudtak számlázni nekem egy JG2-t is, így végre ki tudtam próbálni!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft