Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bálint Bálint írta ekkor 2011.02.01. 21:40
Megjelent egy új cikk a főoldalon, nekem lenne ezzel kapcsolatban egy kérdésem. 1.9 PDTDI Passatom van (101LE), melybe már bő egy éve használom a spurit minden tankoláshoz, ennek kapcsán már kb. 5-6 munkatársam is folyamatos fogyasztó lett… Jók az eredmények, fogyasztás, nyomaték, indítás stb. terén egyaránt.

Viszont: a PDTDI a jó hatások miatt ugye alapból is elég nehezen melegszik. Hétközben sokat ingázom városban (reggel 7km = kb. 12-15 min oda, majd du. u.ez vissza), s hát épp a végére lenne üzemmeleg a motor! Addig kifújt hímes tojásként nyomom a gázt + korán felváltok, fűtés helyet is inkább ülésfűtök. Kérdés, hogy a Spurival jelentkező melegedési késledelem miatt kopik-e, károsodhat-e pluszban a motor a sima ü.anyaghoz képest. (Gyári 5W-40 Castrol E. TD olaj, 15E km / 1év csere tutira) Vagy van vmi kenőhatása a Spurinak ilyenkor a hengerfalon, ami ellensúlyozza a fenti jelenséget? Arra gondoltam, kipróbálásképp megyek 1 tankot nélküle, de az a helyzet, hogy már nagyon rááll a flakonra a kezem tankoláskor!! Köszi előre is.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft