Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.02.03. 17:03
Tisztelt Terbe Sándor Úr!

Örülök, hogy felvetette a kérdést a JG-2 forgalmazásával kapcsolatba! Sajnos legtöbb boltos meggyőződése, hogy prémium minőségű terméket nem keresik a vásárlók.
Ez téves nézet!!! Nagyon megdolgoznak az emberek míg egy járművet meg tudnak venni! Ebből eredően féltik is! Nos az sem mellékes, hogy mennyit költ javításra, és gazdaságos-e fenntartani!
Önök vásárlók tudnak segíteni abban, hogy nyomás alatt tartsák a kereskedőket, hogy ebből is tartsanak készleten!
Mellékesen jegyzem meg a boltosnak kellene ajánlani! És saját magának is kipróbálni, mert csak akkor döbben rá, eddig mit hagyott ki!
Mert ugye, a jót könnyű megszokni!
Köszönöm felvetését!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft