A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációEgy Skoda 120 asba használom a spurit (60000 km). Télen is pöcre indul és érezhetően "pörgősebb" lett.
A kérdésem az lenne , hogy a Spurit használhatom az olompótló adalék helyett a kopáscsökkentő hatása miatt? Üdv Laci!:)
A kérdésem az lenne , hogy a Spurit használhatom az olompótló adalék helyett a kopáscsökkentő hatása miatt? Üdv Laci!:)
Legutóbbi hozzászólások