A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció:)érdeklődni szeretnék van 1 kétütemű robogóm 3 hónapos használhatom e hozzá a spuriSPURI JG-2 versenyadalékot ugy hogy én az olajat is a benzinhez keverem együtt jól oldódik e a keverék nem fog kicsapódni vagy leüllepedni pár nap után
Legutóbbi hozzászólások