A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spuri!
Sok jót olvastam a Spuriról és én is szeretném kipróbálni.Viszont az nem tiszta hogy ha az üzemanyagrendszerbe feloldja a lerakódásokat akkor azok valahol okozhatnak e dugulást?Esetleg a lambdaszonda jelezhet e hibát?
Sok jót olvastam a Spuriról és én is szeretném kipróbálni.Viszont az nem tiszta hogy ha az üzemanyagrendszerbe feloldja a lerakódásokat akkor azok valahol okozhatnak e dugulást?Esetleg a lambdaszonda jelezhet e hibát?
Legutóbbi hozzászólások