Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Lente Miklós Lente Miklós írta ekkor 2011.02.13. 10:11
Üdvözlöm!
Én is sok jót olvastam a spuriról és szeretném kipróbálni, de nem tiszta hogy melyik is kéne nekem pontosan!Van egy 1,9 pdtdi 101 LE-s polom kb. 180ezer lehet benne!Az autót használtan vettem, sajnos el volt hanyagolva, ezért szeretném a motort biztossá tenni. Eléggé dinamikusan vezetek. Ön melyiket ajánlaná hozzá?Válaszát előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft