A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Miklós!
Engedje meg, hogy én is válaszoljak. Én már lassan 4 éve használom mindkét terméket. Elsőnek a pirosat javaslom, ez kitakarítja az üzemanyag ellátó rendszert a tanktól az égéstérig, ott a lerakódott koromtól szabadítja fel a gyűrűket és a szelepeket. Aztán a kipufogóban fejti ki hatását. Ezt kb. 3-4 tankoláson keresztül fokozatosan végzi. Érdemes ilyenkor már a teljes dobozt elhasználni(5 tankolás vagy 250 L üzemanyag) és majd ezután a kéket (JG-2) használni, főleg ha a dinamikus vezetés a lényeg.
Én egyből a kéket raktam bele, mert az eladó ezt javasolta, "hogy majd ezzel lép a gép....." Nem volt rossz, de többet vártam. Aztán a dobozon volt az oldal elérhetősége és itt utána olvastam mindennek. Szóval a kékből egy tankolás után vártam csodát. Vettem egy pirosat és a fent leírtak szerint jártam el és után jöhetett a kék. Napokig lemoshatatlan mosoly került az arcomra. Remélem tudtam segíteni. Üdvözlettel, Göbi
Engedje meg, hogy én is válaszoljak. Én már lassan 4 éve használom mindkét terméket. Elsőnek a pirosat javaslom, ez kitakarítja az üzemanyag ellátó rendszert a tanktól az égéstérig, ott a lerakódott koromtól szabadítja fel a gyűrűket és a szelepeket. Aztán a kipufogóban fejti ki hatását. Ezt kb. 3-4 tankoláson keresztül fokozatosan végzi. Érdemes ilyenkor már a teljes dobozt elhasználni(5 tankolás vagy 250 L üzemanyag) és majd ezután a kéket (JG-2) használni, főleg ha a dinamikus vezetés a lényeg.
Én egyből a kéket raktam bele, mert az eladó ezt javasolta, "hogy majd ezzel lép a gép....." Nem volt rossz, de többet vártam. Aztán a dobozon volt az oldal elérhetősége és itt utána olvastam mindennek. Szóval a kékből egy tankolás után vártam csodát. Vettem egy pirosat és a fent leírtak szerint jártam el és után jöhetett a kék. Napokig lemoshatatlan mosoly került az arcomra. Remélem tudtam segíteni. Üdvözlettel, Göbi
Legutóbbi hozzászólások