Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2011.02.14. 14:18
Nagykis Péter Úrnak!

Örülök, hogy segíthettem! Mindegy milyen benzinbe teszi, a 95-ös minden kútnál megfelel!
A multi benzinekbe is van adalék csomag, de ezt nem viszik túlzásba!
Vigyáznak rá csak a szükséges limit szabványt teljesítse semmi többet!
Nem céljuk, hogy literenként több ezer forintos kilónkénti adalékot használjanak!
És csupán a szabványon felül nem érdekli a multit csak az oktánszám, amit ugye vagy etanollal, vagy ipari hulladékkal egészítenek ki!
Minél heterogénebb a benzin annál jobban irányítható az egymásba oltódó égési folyamat! Az égéshő és a kopáscsökkentés sem mellékes! És még a benzingőz képződés, gyantásodási hajlam is fontos! Még van néhány fontos jellemző, de ezt a főoldalról elérhető Üzemanyagok fejlesztési irányaiból olvasható ki pontosan!
Sok sikert a SPURI használatához!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft