A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv mindenkinek!
Én azok közé a használók közé tartozom akik teljes mértékben meg van elégedve a termékkel.
Én egy simson motorkerékpárba használom
jótékony hatását már egy fél tanknyi benzin elhasználása után tapasztaltam. Nagyon jó, fogyasztáscsökkenést, teljesítmény és nyomaték növekedést tapasztaltam, a motor alkatrészei nagyon szép tiszták, kipufogóban a lerakodás teljesen megszünt, kipuffogófüst kibocsáltását szinte alig lehet észrevenni. Bárki, aki szereti a járművét és jót akar neki és még jó pár évig probléma nélkül használni szeretné, nagyon ajánlom neki mindenképp. Próba szerencse! Üdv mindenkinek
Én azok közé a használók közé tartozom akik teljes mértékben meg van elégedve a termékkel.
Én egy simson motorkerékpárba használom
jótékony hatását már egy fél tanknyi benzin elhasználása után tapasztaltam. Nagyon jó, fogyasztáscsökkenést, teljesítmény és nyomaték növekedést tapasztaltam, a motor alkatrészei nagyon szép tiszták, kipufogóban a lerakodás teljesen megszünt, kipuffogófüst kibocsáltását szinte alig lehet észrevenni. Bárki, aki szereti a járművét és jót akar neki és még jó pár évig probléma nélkül használni szeretné, nagyon ajánlom neki mindenképp. Próba szerencse! Üdv mindenkinek
Legutóbbi hozzászólások