Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
orosz csaba orosz csaba írta ekkor 2011.02.14. 17:13
😀 Tisztelt Szaki kft köszönöm válaszát én még a válasza előtt megvettem a jg2 est kék szinüt és már benne van de a kővetkező adalék a normál lesz még egy kérdés nyárára maradjon a kék adalék a meleg miatt tudja a hütőgél hatása miatt? vagy a kék kárt tesz a robogómba ez egy keeway fact racing kétütemü robogó elvileg tuningolt változat. Ne használjak kék adalékot akkor?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft