A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció😀 Tisztelt Szaki kft köszönöm válaszát én még a válasza előtt megvettem a jg2 est kék szinüt és már benne van de a kővetkező adalék a normál lesz még egy kérdés nyárára maradjon a kék adalék a meleg miatt tudja a hütőgél hatása miatt? vagy a kék kárt tesz a robogómba ez egy keeway fact racing kétütemü robogó elvileg tuningolt változat. Ne használjak kék adalékot akkor?
Legutóbbi hozzászólások