A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kálmán
Uj Nissan qashqai 1,5 dci-hez ami Dpf es is melyik spurit javasolja bejáratásra és utána,nem szeretnék pórul járni az üzemanyag miatt.Még nincs meg a járgány jól szeretnék indulni még nem volt dieselem egyéb tanácsát is várnám
Köszönettel József
Uj Nissan qashqai 1,5 dci-hez ami Dpf es is melyik spurit javasolja bejáratásra és utána,nem szeretnék pórul járni az üzemanyag miatt.Még nincs meg a járgány jól szeretnék indulni még nem volt dieselem egyéb tanácsát is várnám
Köszönettel József
Legutóbbi hozzászólások