A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt József!
Régebbi hozzászólások között volt már ilyen kérdés. Akkor azt olvastam, hogy új, bejáratós motorokhoz a Cég a JG-2 es adalékot javasolja a megemelt kenőanyag kombinációja véget. Egy új autónál lényeges, hogy az összekopás a lehető legkisebb feszültség bevitellel történjen. Később visszatérhet a pirosra, de ha dinamikusabb közlekedést szereti, akkor marad a kéknél. Balesetmentes közlekedést kívánok és sok örömöt az új autóhoz. Remélem tudtam én is segíteni.
Üdv, Göbi
Régebbi hozzászólások között volt már ilyen kérdés. Akkor azt olvastam, hogy új, bejáratós motorokhoz a Cég a JG-2 es adalékot javasolja a megemelt kenőanyag kombinációja véget. Egy új autónál lényeges, hogy az összekopás a lehető legkisebb feszültség bevitellel történjen. Később visszatérhet a pirosra, de ha dinamikusabb közlekedést szereti, akkor marad a kéknél. Balesetmentes közlekedést kívánok és sok örömöt az új autóhoz. Remélem tudtam én is segíteni.
Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások