Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2011.02.17. 10:05
Tisztelt József!
Régebbi hozzászólások között volt már ilyen kérdés. Akkor azt olvastam, hogy új, bejáratós motorokhoz a Cég a JG-2 es adalékot javasolja a megemelt kenőanyag kombinációja véget. Egy új autónál lényeges, hogy az összekopás a lehető legkisebb feszültség bevitellel történjen. Később visszatérhet a pirosra, de ha dinamikusabb közlekedést szereti, akkor marad a kéknél. Balesetmentes közlekedést kívánok és sok örömöt az új autóhoz. Remélem tudtam én is segíteni.
Üdv, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft