A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt József!
Szinte mindent elmondott Göbi.
Annyit tennék hozzá, Hogy a kék JG-2 használatát 500ml-esre számítva kb 3-4flakonnal el kell használni.
Aztán jöhet a normál piros SPURI. Így soha semmi baj nem lesz az üzemanyag oldalon! A minőségi gázolaj létkérdés az új korszerű motoroknál. Ezzel kapcsolatos cikket ajánlom figyelmébe, amit a főoldalról talál meg a lap alján! Kérem jelezze a tapasztalatait, ha néhány ezer km-t közlekedett vele. Különösen a gépkönyvi fogyasztáshoz képest milyen a változás!
Bár a távolkeleti autóknál kicsit több szokott kijönni a valóságba! Első 1-2ezer km pedig nem számít, mert ekkor még nem kopott be a motor!
Gratulálok az új autóhoz, balesetmentes élvezetes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Szinte mindent elmondott Göbi.
Annyit tennék hozzá, Hogy a kék JG-2 használatát 500ml-esre számítva kb 3-4flakonnal el kell használni.
Aztán jöhet a normál piros SPURI. Így soha semmi baj nem lesz az üzemanyag oldalon! A minőségi gázolaj létkérdés az új korszerű motoroknál. Ezzel kapcsolatos cikket ajánlom figyelmébe, amit a főoldalról talál meg a lap alján! Kérem jelezze a tapasztalatait, ha néhány ezer km-t közlekedett vele. Különösen a gépkönyvi fogyasztáshoz képest milyen a változás!
Bár a távolkeleti autóknál kicsit több szokott kijönni a valóságba! Első 1-2ezer km pedig nem számít, mert ekkor még nem kopott be a motor!
Gratulálok az új autóhoz, balesetmentes élvezetes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások